cesta z Grónska

Datum a čas: 1.5. 00:00 - 31.5. 23:59

Popis:

Po té, co jsme úspěšně na konci března dorazili do Grónska se situace v Česku zlepšila. Tréninkové možnosti jsou lepší, lesy jsou zelenější a počty nakažených klesly. Je tedy nejvyšší čas se vrátit a začít pořádně běhat i s rádiem. Cestou se zastavíme ve Zlatiboru, místě, kde se doufejme bude konat jediné letošní MS v ROB. Bohužel mlaďoši o svoje MS ve Slovinsku přišli, zrušilo se úplně. Ale je tu naděje, že dospělácké MS bude obsahovat také kategorii MD16! Takže je pořád na co trénovat.  Dáme si termín návratu do ČR 31.5. 2021. Tak jdeme na to!


Počet naběhaných kilometrů v tabulce: zapisujte, prohledávejte zde


Do tabulky si vepište týdenní součty. Nezapomeňte, že první květnový týden je SO a NE a poslední jen PO, tak tam nepište naběhané km za celý týden :). 

Kdo to nechce řešit a máte hodinky garmin, polar, suunto aj. můžete se přihlásit do naší skupiny na stravě https://www.strava.com/clubs/ardf-cz. Buďto přes nastavení v internetové aplikaci výrobce vašich hodinek, nebo přes stravu https://www.strava.com/settings/apps spárujete aktivity se stravou.com. Poté se nezapomeňte přihlásit do našeho klubu. V něm pak uvidíme vaše součty za týden a dopíšeme je do naší tabulky cesty do Grónska ručně za vás. Jediné co musíte udělat je, si vyčítat hodinky do PC. Což většinou stejně děláte :).

Pravidla: počítáme pouze běh (hladký i OB, ROB), kromě členů s věkem 65+ a maminek s kočárkem. Ti si mohou započítat i procházku. Prosím o čestné vyplňování. Přidávat kilometry můžete pouze, pokud jste členy GBM. Nečlenové se bohužel nemohou počítat.

Přihlášení závodníci:


Napsat komentář