cesta do Grónska

Datum a čas: 1.3. 00:00 - 31.3. 23:59

Popis:

Praha (OK1KYP) si usmyslela odvážný cíl. Oběhnout Česko za 31 dní kolem dokola. 2327 km. Proč se neodvážit doběhnout dál? Slyšel jsem, že v Grónsku koronavirus není!!! Zvládneme tam společně doběhnout a překonat v km Pražáky?


Počet naběhaných kilometrů v tabulce: zapisujte, prohledávejte zde


Do tabulky si vepište týdenní součty. Prosím dopište tam všichni i první březnový týden! 

Kdo to nechce řešit a máte hodinky garmin, polar, suunto aj. můžete se přihlásit do naší skupiny na stravě https://www.strava.com/clubs/ardf-cz. Buďto přes nastavení v internetové aplikaci výrobce vašich hodinek, nebo přes stravu https://www.strava.com/settings/apps spárujete aktivity se stravou.com. Poté se nezapomeňte přihlásit do našeho klubu. V něm pak uvidíme vaše součty za týden a dopíšeme je do naší tabulky cesty do Grónska ručně za vás. Jediné co musíte udělat je, si vyčítat hodinky do PC. Což většinou stejně děláte :).

Pravidla: počítáme pouze běh (hladký i OB, ROB), kromě členů s věkem 65+ a maminek s kočárkem. Ti si mohou započítat i procházku. Prosím o čestné vyplňování. Pražáky rozdrtíme i bez podvádění. Přidávat kilometry můžete pouze, pokud jste členy GBM. Nečlenové se bohužel nemohou počítat.

Přihlášení závodníci:


2 komentáře u „cesta do Grónska

Napsat komentář