Mapové kopce 3

Datum a čas: 3.1. 00:00 - 3.1. 23:59

Popis:

Máme tu opět mapové kopce.

K čemu je tento trénink? Tréninkem mapové kopce zlepšíte běh v terénu a do kopců, zlepšíte mapové dovednosti.

Pro koho je určený? Pro všechny. K dispozici je více variant obtížností. Ke stažení jsou ke každému tréninku 2 mapy. Jedna mapa je pouze vrstevnicovka s terénními tvary a kameny. Druhá mapa je plná mapa pro klasický závod v OB nebo ROB. Obě mapy obsahují totožnou trať. Trať se v jednom místě uzluje. Pro nižší náročnost můžete jít z uzlu kratším postupem do cíle. Pokud se stále cítíte plní sil, pokračujte z uzlu delší variantou. Ukázka zde.

Jaký je princip tréninku? Vytiskni si mapu, nebo si trať obkresli na mapník s prázdnou mapou. Trénink můžeš jít dvěma způsoby: Lehčí způsob – jako klasický OB trénink, kdy si volíš nejrychlejší volbu postupu (drž se v mapě, snaž se volit nejrychlejší postup). Těžší způsob – snaž se držet pod spojnicí, která je mezi kontrolami tak, aby si od ní uhnul co nejméně (Snažíš se držet co nejpřesnější azimut, hlídáš si vrstevnice, popř. hustníky a objekty v mapě, podle kterých se přesně chytáš a víš kde pořád jsi). Hardcore level je nočák s čelovkou

Jakou trať si vybrat? Tabulka variant obtížností napoví. Doporučuji začít něčím lehčím nebo variantou, která se vám nejvíce líbí. Potom obtížnost zvyšovat.

Kontroly v lese nejsou nijak označeny.

——————

Místo startu zde

Mapy: VRSTEVNICOVKA, PLNÁ MAPA

——————

Trénink je vypsaný na pondělí, samozřejmě ho můžete jít kterýkoli den v týdnu. Na každý týden je nachystaná jiná trať, až do konce března. Přihlášky jsou otevřené proto, abyste vy sami věděli, jestli už jste tento trénink absolvovali či ještě ne.

Přihlášení závodníci:


Přihlásit se

Přihlášky jsou uzavřeny. Můžeš se ale zeptat organizátora, jestli by se pro tebe našlo místo.

Napsat komentář